19.08.2022
Grójeckie na ... Polesiu!
W dniu 10 grudnia 2009 o godz. 10.oo we Włodawskim Domu Kultury we Włodawie n/Bugiem, otwarta została wystawa fotografii Andrzeja Zygmunta Roli – Stężyckiego pt: „Świątynie. Kościoły i kaplice w Grójeckiem”, zorganizowana we współpracy tej placówki z I Liceum Ogólnokształcącym im. Tadeusza Kościuszki we Włodawie.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Lider Działalności Lokalnej
 
W dniu 8 grudnia 2009 roku o godz. 18.oo w Sali „Cyprys” w Kociszewie pod Grójcem, odbyła się gala  pierwszego Konkursu pn.: „Lider Aktywności Lokalnej”, zorganizowanego z inicjatywy Lokalnej Organizacji Grantowej - Stowarzyszenie W.A.R.K.A.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Wystawa fotografii Andrzeja Zygmunta Roli-Stężyckiego
W dniu 19.XI.2009 o godz. 18.oo w Klubie „GALERIA” Grójeckiego Ośrodka Kultury dyrektor GOK Grzegorz Rejer otworzył kolejny wernisaż fotografii Andrzeja Zygmunta Roli – Stężyckiego pn.: „Gniazda. Pałace i dwory w Grójeckiem”.
panerai replica watches
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Kolejny wieczór autorski
W dniu 23.09.2009 o godz. 17.oo w Klubie "GALERIA" Grójeckiego Ośrodka Kultury przy ul.replica watches uk Piłsudskiego 3, Miejsko - Gminna Biblioteka Publiczna w Grójcu zorganizowała kolejne już spotkanie autorskie Andrzeja Zygmunta Roli - Stężyckiego - dyrektora Instytutu Genealogii w Grójcu.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...

Z wizytą u Siemiona
W dniu 12.07.2009 w Petrykozach – w przepięknie położonej rezydencji profesora Wojciecha Siemiona – Towarzystwo Cyklistów w Jaktorowie, zorganizowało finał VI Rodzinnego Rajdu Rowerowego pn.: „Szlakiem przodków”.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...
Festiwal „Otwarte Ogrody”
W dniu 31.05.2009 w podotwockim Józefowie, na terenie pracowni znanej projektantki mody – historyka sztuki – pani Jolanty Karpińskiej – Warzecha, został zorganizowany pod jej auspicjami – w ramach trwającego od 30.05.2005 Festiwalu „Otwartych Ogrodów” - „Ogród pełen pasji i przeznaczenia” – będący spotkaniem znanych w środowisku heraldyczno – genealogicznym, historyków i historyków sztuki – przedstawicieli tych profesji.
CZYTAJ CAŁOŚĆ...